BLM15BD182SZ1D ferrite bead
Shenzhen Hefengxin Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
BLM15BD182SZ1D ferrite bead
Brand Name : Murata
Model Number : BLM15BD182SZ1D
Place of Origin : Japan
MOQ : 1
Payment Terms : T/T
Delivery Time : 5-8 work days
Packaging Details : SMD/SMT
product : ferrite bead
series : BLM15_SZ
allowance : 25 %
package/box : 0402 (1005 metric)
Installation style : SMD/SMT
encapsulation : Reel,Cut Tape,MouseReel
Product type : Ferrite Beads
unit weight : 1 mg
Contact Now
Manufacturer: Murata
Product category: ferrite beads
Series: BLM15_SZ
Product: Ferrite Beads
Termination type: SMD/SMT
Impedance: 1.8 kOhms
Maximum DC current: 100ma
Tolerance: 25%
Maximum DC resistance: 1.4 Ohms
Minimum operating temperature:-55 C.
Maximum operating temperature:+125c
Length: 1 mm
Width: 0.5 mm
Height: 0.5 mm